Letošní ročník Školy hmotnostní spektrometrie se z prostředí Bílých Karpat přesouvá na opačný konec republiky, a to až do samého srdce našich nejvyšších hor Krkonoš. Střediskem celé akce bude Orea Resort Horal Špindlerův Mlýn. Hotelový komplex je snadno dostupný, nachází se v části zvané Svatý Petr vzdálené asi 1,5 kilometru od centra Špindlerova Mlýna. Odborný program bude probíhat v kongresovém sále s jedinečným výhledem na horské úbočí. Krátké kurzy se budou odehrávat v konferenčních saloncích v přízemí. Pro večerní část programu lze využít jak taneční sál, tak prostory v blízkosti restaurace či vlastní kongresový sál. Účastníkům Školy bude po celou dobu konání akce umožněn zdarma vstup do fitness centra a hotelového bazénku. Více informací o hotelu naleznete na: orearesorthoral.czUbytování

Pokoje v hotelu Horal budou k dispozici v den příjezdu od 14:00 hodin, v den odjezdu do 11:00 hodin.

Jednolůžkový pokoj 990,- Kč/os. vč. DPH
Dvoulůžkový pokoj 800,- Kč/os. vč. DPH

Cena zahrnuje: ubytování, snídani, vstup do fitness centra a hotelového bazénku.


Stravování

Snídaně formou švédských stolů je zahrnuta v ceně ubytování. Snídaně budou podávány od 7:00 do 10:00 hodin. Obědy budou probíhat formou bufetu, cena oběda je 200,- Kč/os. Obědy si prosím objednávejte při registraci. Večeře formou rautu a občerstvení o přestávkách je zahrnuto v ceně účastnického poplatku.


Doprava

Špindlerův Mlýn se nachází v blízkosti česko-polské hranice v severovýchodních Čechách s dopravní dostupností pouze z české strany přes 17 km vzdálené město Vrchlabí. Vzdálenost od Prahy je asi 100 km, od Brna necelých 200 km. Špindlerův Mlýn je snadno dostupný autem, z Prahy směrem na Mladou Boleslav a Jičín, z Brna a Ostravy směrem na Hradec Králové a dále na Vrchlabí.
Do města jezdí pravidelné autobusové linky z Prahy, Brna, Ostravy, Hradce Králové, Trutnova a jiných měst.
Pokud pojedete vlakem, nejbližší železniční stanice se nachází ve Vrchlabí (20 km), kde musíte přesednout na autobus do Špindlerova Mlýna. Vlakové nádraží je od autobusového vzdáleno cca 100 m. Hotel je od autobusové stanice vzdálen asi 3 km.

K přepravě na místě je možné využít MHD linku, ze zastávky Parkoviště 2 jezdí místní linka přímo na zastávku Horal-recepce (http://www.sluzbyspindleruvmlyn.cz/jizdy_rady.html).

Je také možné využít taxislužbu: GO taxi Špindlerův Mlýn, tel: 800 800 108, +420 774 800 006


Služby

Hotel nabízí široké spektrum wellness služeb zahrnujících masáže, saunu, návštěvu parní lázně, vířivky, fitness i hotelový bazén. Pro sportovní nadšence jsou v areálu k dispozici lezecká stěna, minigolf, tenisové kurty, kulečník a kuželkárna. Samozřejmostí je možnost zapůjčení kola pro cykloturistiku. Parkování bude pro účastníky konference po celou dobu zdarma (cca 150 míst). Internet pomocí Wi-Fi je v celém hotelu zdarma.

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři

Partneři